Kiedy pierwsze efekty?

Jak długo muszę czekać na efekty pozycjonowania?

Chciałbym móc powiedzieć ci, że w ciągu pierwszego tygodnia od podpisania umowy twoja strona zajmie pierwsze miejsce w rankingu Google. Ba, chętnie dodałbym, że zajmie mi to maksymalnie trzy dni! Niestety, ale sprzedawanie iluzji nie jest w moim stylu. Jeżeli liczysz na TOP3 po upływie tygodnia, to z bólem serca muszę skierować cię do konkurencji. Wolę przedstawić sprawę jasno, niż później żałować tego że czujesz rozczarowanie z naszej współpracy.

Efekty SEO to temat ciężki, który wielu pozycjonerów woli unikać. Rzecz w tym, że przewidzenie dokładnego dnia, w którym zrealizujemy planowane założenia, jest po prostu niemożliwe. Żadna, nawet najlepsza agencja SEO, nie ma mocy decydować o tym, kiedy strona pojawi się na szczycie wyników.

Zajmowałem się marketingiem kilkudziesięciu stron firmowych i z doświadczenia wiem, że każda witryna to zupełnie inna przygoda. Rzeczywiście, niekiedy za sprawą solidnej optymalizacji i niewielkiego wkładu pracy osiągałem pierwsze pozycje na wszystkie frazy zawarte w umowie. Rzeczywiście, trwało to niecały tydzień. Natomiast jest też druga strona medalu – niezwykle konkurencyjne frazy, nad którymi pracuję często przez kilka miesięcy, zanim uda mi się dorównać poziomowi konkurencji istniejącej na danym rynku od wielu lat.

Ze swojej strony mogę pochylić się nad twoimi planami względem pozycjonowania i oszacować, czy mamy do czynienia z wysokim współczynnikiem sukcesu (szybkie efekty) czy wkraczamy na teren wojenny (walka wielu firm o pierwsze miejsce – efekty nie tak szybkie). Chętnie spróbuję zrozumieć twoje oczekiwania i przekazać jak najwięcej informacji, których pożądasz. Jednak spójrzmy prawdzie w oczy, cudotwórcą nie jestem – czasami po prostu trzeba uzbroić się w cierpliwość.

Jak Zdobyć 50 Mocnych Linków Które Wypozycjonują Twoją Stronę W 5 Dni?

Niezawodna metoda wynikająca z trzech lat prac nad link buildingiem. Zdradzimy Ci nasz sekret za darmo!
Imię
Nazwisko
Adres e-mail
Nie spamujemy, tylko wysyłamy SEO porady i zniżki na profesjonalny link building :)