Cennik pozycjonowania

 

Ile kosztuje pozycjonowanie strony www?

Cennik pozycjonowania to kwestia bardzo indywidualna. Koszt wypromowania strony internetowej w Google uzależniony jest od konkurencyjności danej frazy, na co składa się wiele czynników takich jak: liczba wyników wyszukiwania, liczba aktywnych konkurentów, ilość linków prowadzących do stron rywali czy długość słowa kluczowego. Ustalanie sztywnych ram cenowych byłoby nieuczciwe względem klientów, ponieważ każda strona rządzi się swoimi prawami i wymaga większego lub mniejszego wysiłku w procesie pozycjonowania.

Najprostszą i najszybszą drogą do otrzymania szczegółowej wyceny jest kontakt drogą mailową. Wystarczy, że podasz mi kilka niezbędnych informacji, abym mógł ustalić, ile dokładnie będzie kosztować promocja twojej strony. Zaznaczam, że przygotowanie wyceny jest zupełnie bezpłatne i niezobowiązujące. Jeśli uznasz, że współpraca przerasta twój budżet reklamowy, możesz zrezygnować z dalszych rozmów lub sprawdzić oferty innych agencji SEO. Kiedy natomiast będziesz zdania, że ta inwestycja może ci się opłacić, będziemy na dobrej drodze do dogrania ostatnich szczegółów i rozpoczęcia prac nad twoim sukcesem.

Jeśli tylko masz ochotę, wyślij pod adres m.zajac@teraztop.pl następujące dane:

  • adres twojej strony www
  • frazy, na które chcesz się pozycjonować
  • budżet, jakim dysponujesz*

* dobrowolnie – jeśli pragniesz bym poszukał dla ciebie dodatkowych, wartościowych fraz

Osobiście przeprowadzę rozeznanie aby sprawdzić, ile potencjalnych klientów każdego miesiąca skieruje do twojej firmy pozycjonowanie. Poszukam również fraz alternatywnych, które mogą się okazać trafniejsze, generujące większy ruch oraz tańsze w pozycjonowaniu. Przy sporządzaniu takiej analizy korzystam z oficjalnych narzędzi udostępnianych przez firmę Google, a więc wszystkie dane są autentyczne, pochodzące z pierwszego źródła. To realne statystyki gromadzone przez wyszukiwarkę w czasie rzeczywistym.

Poniżej postanowiłem zaprezentować ci szacunkową cenę dla średnio-konkurencyjnych fraz. Podana cena dotyczy przedziału TOP3, czyli najlepszego możliwego do osiągnięcia. Przypominam, że ciągle rozmawiamy o płatności za efekt, czyli dopóki twoja strona nie trafi do pierwszej dziesiątki, opłaty nie będą naliczane.


Fraza regionalna

Do 20 000 wyników
TOP325 PLN/m-c
  • Aby sprawdzić liczbę wyników, wpisz frazę o której myślisz w wyszukiwarce Google. Na samej górze, tuż nad pierwszą pozycją wyników, zobaczysz liczbę wyników o której mowa.

Fraza regionalna

Do 40 000 wyników
TOP335 PLN/m-c
  • Aby sprawdzić liczbę wyników, wpisz frazę o której myślisz w wyszukiwarce Google. Na samej górze, tuż nad pierwszą pozycją wyników, zobaczysz liczbę wyników o której mowa.

Jak Zdobyć 50 Mocnych Linków Które Wypozycjonują Twoją Stronę W 5 Dni?

Niezawodna metoda wynikająca z trzech lat prac nad link buildingiem. Zdradzimy Ci nasz sekret za darmo!
Imię
Nazwisko
Adres e-mail
Nie spamujemy, tylko wysyłamy SEO porady i zniżki na profesjonalny link building :)