FAQ – Pytania i odpowiedzi dotyczące pozycjonowania

Dlaczego opłaty naliczane są od 10 pozycji?

Pierwsze dziesięć wyników wyszukiwania mieści się na pierwszej stronie Google. Co jednak najważniejsze, na tę stronę patrzy aż 92% internautów, podczas gdy na dalsze zaglądają pojedyncze osoby. Stąd płatność dopiero po osiągnięciu co najmniej 10 miejsca lub lepszego. Nie powinieneś przecież płacić za „ochłapy”, lecz wartościowy i cenny ruch.

Ile maksymalnie będzie mnie kosztować pozycjonowanie?

Po rozmowie przygotowujemy specjalnie dla ciebie indywidualną analizę fraz kluczowych. Przy każdej frazie podajemy trzy różne ceny odpowiednio za:

  • pozycje 1-3
  • pozycje 4-7
  • pozycje 8-10

Maksymalna kwota, jaką zapłacisz, to cena widniejąca przy przedziale 1-3.

W jaki sposób naliczane są koszty pozycjonowania?

Opłaty naliczane są na podstawie średniej pozycji z całego miesiąca. Stosujemy w pracy zaawansowany system monitoringu pozycji SeoStation, który co miesiąc sporządza raporty przedstawiające, na jakich pozycjach znajdowały się poszczególne frazy. Jeżeli średnia wyniosła 2, to opłata pobierana jest z wyceny dla przedziału 1-3, jeżeli wyniosła 5, to z przedziału 4-7 itd.

Czy mogę monitorować wzrosty pozycji?

Oczywiście, że tak! Każda osoba, która powierzy w nasze ręce pozycjonowanie strony internetowej, otrzymuje bezpłatny dostęp do profesjonalnego systemu SeoStation, w którym na bieżąco może kontrolować wzrosty pozycji. Dane aktualizowane są każdego dnia.

Na jaki okres podpisuję umowę o pozycjonowanie?

Nasze umowy podpisujemy na okres 12 miesięcy. To bezpieczny okres, w którym jesteśmy w stanie wypracować efekty i pomóc spełnić wszystkie twoje oczekiwania względem pozycjonowania. Pamiętaj jednak, że otrzymujesz 3-miesięczną gwarancję satysfakcji, w trakcie której możesz rozwiązać umowę bez żadnych konsekwencji.

Czy mogę zerwać umowę?

Rozumiemy, że czasami nie jesteś w stanie przewidzieć pewnych rzeczy. Dlatego dajemy ci 3-miesięczną gwarancję zadowolenia. Jeśli nie będziesz zadowolony z efektów pozycjonowania lub spotkasz problemy innej natury, w ciągu pierwszych trzech miesięcy możesz odstąpić od umowy, bez ponoszenia żadnych konsekwencji i opłat.

Czy są jakieś dodatkowe opłaty?

Absolutnie nie. Jedyne opłaty, które cię dotyczą, zawarte są w analizie fraz kluczowych, a docelowo w umowie o pozycjonowanie. Są to ceny za poszczególne frazy dla trzech przedziałów pozycji (1-3, 4-7, 8-10). Pozostałe działania, takie jak optymalizacja strony www, przygotowanie analizy, znalezienie alternatywnych fraz kluczowych, wykonujemy gratis.

Czy mogę pozycjonować firmę bez strony internetowej?

Pozycjonujemy wyłącznie firmy posiadające własne strony internetowe (strony na Facebooku, w katalogach firm niestety odpadają). Jeśli jeszcze nie posiadasz profesjonalnej kreacji dla swojego biznesu, najlepsza agencja interaktywna jaką znam chętnie wykona dla ciebie nowoczesną stronę www.

Jak Zdobyć 50 Mocnych Linków Które Wypozycjonują Twoją Stronę W 5 Dni?

Niezawodna metoda wynikająca z trzech lat prac nad link buildingiem. Zdradzimy Ci nasz sekret za darmo!
Imię
Nazwisko
Adres e-mail
Nie spamujemy, tylko wysyłamy SEO porady i zniżki na profesjonalny link building :)